Úvod » Inteligentné hodinky » Xiaomi Mi Band 3 Black


        

Xiaomi Mi Band 3 Black

skladom

 

Číslo produktu: band3
Cena bez DPH : 13,58 €
Cena s DPH (20 %):
16,30 €
Strážny pes:
Strážny pes

špecifikácia

Vyskúšajte tretiu generáciu obľúbeného inteligentného náramku od Xiaomi. Model s názvom Mi Band 3 sa v porovnaní s predchádzajúcou verziou pýši veľkým dotykovým displejom, ktorý zobrazí viac aktuálnych informácií vrátane obsahu správ alebo informácie o prichádzajúcom hovore, ktorý môžete dlhým podržaním odmietnuť bez akejkoľvek manipulácie s telefónom. Náramok je vylepšený aj v hlavnej oblasti – v monitorovaní vašej pohybovej aktivity, činnosti srdca a spánku. Presnejšie meria, a ponúka tak vierohodnejšie údaje, ktoré sú kľúčové pri vyhodnocovaní vašich cieľov a cvičení. V súvisiacej aplikácii pre inteligentné telefóny získate dokonalý prehľad o vašom pohybe a zdraví. Náramok je vodotesný až do tlaku 5 atmosfér, takže s ním môžete pokojne aj plávať. Poteší vás aj 20-denná výdrž batérie.

Ovládanie dotykom

Tretia generácia inteligentného náramku Mi Band prináša dlho očakávaný dotykový displej s modernou zobrazovacou technológiou OLED, ktorá vyniká nízkou spotrebou, širokými pozorovacími uhlami a dobrou čitateľnosťou na priamom slnku. Navyše teraz zobrazí nielen notifikácie, ale aj ich obsah.

Stačí zdvihnúť zápästie

Ak chcete rýchlo zistiť informácie, nemusíte prerušovať aktuálnu činnosť. Stačí len prirodzene zdvihnúť zápästie, ako keď sa chcete pozrieť na hodinky, a displej sa automaticky rozsvieti. Podobu obrazovky a zobrazených údajov si môžete jednoducho nastaviť. Náramok vám však sám ponúka informácie podľa vašej aktivity.

Majte prehľad

S inteligentným náramkom sa nestratíte ani počas náročnejších dní. Pripomenie vám všetky dôležité udalosti a úlohy, spolu s prehľadnou predpoveďou počasia na tri dni. Novinkou, ktorú ocení každý človek so sedavým zamestnaním či zapálení workoholici, je automatická výzva na krátky odpočinok, natiahnutie, prechádzku či cvičenie.

Do všetkých podmienok

Náramok sa pýši zvýšenou odolnosťou proti vode. Po novom vydrží tlak až 5 ATM, takže sa s nimi môžete kúpať, sprchovať, plávať alebo napríklad surfovať. Nech už budete robiť čokoľvek, vždy budete mať o svojej aktivite prehľad v reálnom čase – náramok vás napr. upozorní, keď dosiahnete stanovený cieľ, a motivuje vás k ďalším výkonom.

Presnejšie meranie

Vývoj Mi Band 3 sa sústredil na zvýšenie presnosti merania základných údajov, medzi ktoré patrí počet urobených krokov alebo vaša aktuálna tepová frekvencia. Nový algoritmus krokomera lepšie prepočítava prejdenú vzdialenosť či rýchlosť a snímač tepovej frekvencie vám poskytne nové údaje o vašom výkone a zdravotnom stave, ktorému môžete svoje tempo prispôsobiť.

Efektívna regenerácia

Spánok je jednou z kľúčových súčastí zdravého životného štýlu. Inteligentný náramok váš odpočinok presne zaznamenáva a vyhodnotí, či je dostatočný. Okrem celkovej dĺžky spánku rozoznáva aj ľahký a hlboký spánok, takže si môžete jednoducho upraviť svoje návyky, alebo sa jemnými vibráciami nechať zobudiť v ten správny okamih.

Najjednoduchšie odomknutie telefónu

S inteligentným náramkom Mi Band 3 na zápästí sa váš telefón sám odomkne hneď, ako sa objavíte v jeho blízkosti. Telefón tak máte stále odomknutý, ale v momente, keď ho do ruky zoberie iná osoba, objaví sa zámok. Dajte zbohom odtlačkom prstov, gestám, PIN kódom či nepraktickým heslám.

Správa hovorov na vašom zápästí

Vďaka novému displeju sa priamo na hodinkách zobrazí meno volajúcej osoby, ktorú môžete teraz v prípade potreby odmietnuť dlhým podržaním oválneho tlačidla pod displejom. Keďže telefón nebudete musieť vziať do ruky, ušetríte čas a budete sa môcť plne sústrediť na aktuálne problémy.

Centrum vášho pohybu

Vďaka inteligentnej aplikácii Mi Sports App získate dokonalý prehľad o svojich športových aktivitách, spánku a zdraví. Na výber máte množstvo fitness lekcií, ktoré vás s využitím inteligentného náramku prevedú celým cvičením. V aplikácii si môžete nastaviť ciele a kontrolovať svoj pokrok v týždenných prehľadoch.

Neuveriteľná výdrž

Aj napriek novým funkciám a presnejším senzorom si náramok Mi Band 3 vďaka dômyselnej batérii zachoval vysokú výdrž až 20 dní pri stále nízkej hmotnosti 20 gramov. Samotné telo je v príjemnom kaučukovom náramku prichytené pevnejšie tak, aby ste svoje obľúbené zariadenie len tak nestratili.

MTUwN
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: