Úvod » Mobilné Telefóny » Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual SIM modrý


    

Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual SIM modrý

doprava zdarma

skladom

 

Termín doručenia: Objednajte do 12:00 a objednávku doručíme nasledujúci pracovný deň
Stav produktu: originál zabalený
Záruka: 24 mesiacov
Darček:
Cena bez DPH : 292,90 €
Cena s DPH (0 %):
292,90 €
Strážny pes:
Strážny pes

špecifikácia

*Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely. **Dostupnosť farieb a modelov sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo operátora.***Galaxy A53 5G je klasifikovaný ako IP67 na základe testovacích podmienok pre ponorenie do 1 metra sladkej vody po dobu až 30 minút. Bezpečné iba pre nízky tlak vody.
Rýchlejší. Inovatívny
Vstúpte do sveta 5G siete s Galaxy! Ultrarýchle pripojenie zabezpečí bezproblémové streamovanie a zdieľanie obsahu s priateľmi či rodinou.
*Dostupnosť siete 5G sa môže líšiť v závislosti od krajiny, poskytovateľa siete a používateľského prostredia.
Čistá výpočtová sila
Je čas pustiť sa do práce! S výkonným 5 nm osemjadrovým procesorom váš Galaxy zvládne aj náročný multitasking. Funkcia RAM Plus následne rozpoznáva vaše vzorce používania a poskytuje ďalšiu virtuálnu RAM pre maximálnu podporu.
*Modely s 8 GB RAM budú podporovať až 8 GB interného úložiska, zatiaľ čo modely so 6 GB RAM budú podporovať až 6 GB interného úložiska. To je možné využiť ako virtuálnu pamäť na zlepšenie výkonu aplikácií. **Hodnoty vypočítané v závislosti od interných laboratórnych testovacích výsledkov v porovnaní s Galaxy A52 5G.
Zachovajte si svoje spomienky
S vnútorným úložiskom 128 GB/256 GB a podporou pre microSD kartu až do 1 TB máte priestor pre všetky vaše vzácne chvíle.
*RAM a kapacita internej pamäte sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Aktuálne dostupné úložisko sa môže líšiť v závislosti od predinštalovaného softvéru. **MicroSD karta sa predáva samostatne.
 • V jednoduchosti je krása
  Smartfón Galaxy A53 5G je navrhnutý tak, aby vynikal. Vďaka funkcii Ambient Edge, ktorá jemne spája fotoaparát s telom, prináša štýlový dizajn v tenšom matnom ráme, skvelými funkciami a pridanou kapacitou batérie.
 • V jednoduchosti je krása
  Smartfón Galaxy A53 5G je navrhnutý tak, aby vynikal. Vďaka funkcii Ambient Edge, ktorá jemne spája fotoaparát s telom, prináša štýlový dizajn v tenšom matnom ráme, skvelými funkciami a pridanou kapacitou batérie.
 • V jednoduchosti je krása
  Smartfón Galaxy A53 5G je navrhnutý tak, aby vynikal. Vďaka funkcii Ambient Edge, ktorá jemne spája fotoaparát s telom, prináša štýlový dizajn v tenšom matnom ráme, skvelými funkciami a pridanou kapacitou batérie.
 • V jednoduchosti je krása
  Smartfón Galaxy A53 5G je navrhnutý tak, aby vynikal. Vďaka funkcii Ambient Edge, ktorá jemne spája fotoaparát s telom, prináša štýlový dizajn v tenšom matnom ráme, skvelými funkciami a pridanou kapacitou batérie.
PrevNext
*Dostupnosť farebných prevedení sa môže v závislosti od jednotlivých krajín alebo operátorov líšiť.
Pozrite sa v 360°
AWESOME BLUE
AWESOME BLACK
AWESOME WHITE
AWESOME PEACH
Filmový pohľad na váš svet
Pokochajte sa živými detailmi na obrazovke FHD+ Super AMOLED. S rozsiahlym 6,5-palcovým displejom Infinity-O si vychutnajte jas dosahujúci až 800 nitov¹ a zároveň redukujte modré svetlo pomocou Eye Comfort Shield².
*Obrázky sú simulované a slúžia len na ilustračné účely. **Veľkosť obrazovky (meraná uhlopriečne) je 6,5" v celom obdĺžniku a 6,3" pri zohľadnení zaoblených rohov. Skutočná zobrazovacia plocha displeja je menšia kvôli zaobleným rohom a otvoru pre fotoaparát.1. V prípade, že je adaptívny jas zapnutý v nastaveniach a displej je podľa zabudovaného senzora vystavený viac ako 20 000 luxom, napríklad vo veľmi svetlom prostredí alebo na priamom slnečnom svetle – jas sa môže zvýšiť až na 800 nitov. Hodnoty jasu (namerané snímačom) sa môžu líšiť v závislosti od uhla svetla.2. Displej Galaxy A53 5G (SM-A536) získal certifikáciu Eye Care Certification od SGS na základe jeho schopnosti znižovať škodlivé účinky modrého svetla. Tento certifikát nájdete na https://www.sgs.com.
Skvelý displej a svižné scrollovanie
Sledujte váš obľúbený obsah na 120 Hz Super AMOLED displeji zariadenia Galaxy. Ten prináša plynulý zážitok zo sledovania s minimálnym rozmazaním, väčším množstvom detailov a živým kontrastom.
Nový uhol pohľadu
Natáčajte ako profesionál
Zachyťte svoj život na cestách. S OIS váš Galaxy A53 5G zaznamenáva videá oveľa stabilnejšie a s jemnými detailmi aj pri slabšom osvetlení.
*Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely.
Lepšie zábery s funkciou AI Image Enhancer
Pokročilá umelá inteligencia Photo Remaster automaticky vylepšuje vaše fotografie, pričom môžete svoje snímky okamžite zdieľať.
*Obrázok je simulovaný a slúži len na ilustračné účely. **Aktuálne používateľské rozhranie sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru vo vašom zariadení.
Zábavné chvíle s režimom Fun
Zachyťte svoje najvtipnejšie momenty pomocou nových, pravidelne aktualizovaných filtrov Snapchat Lenses v režime Fun. Prezerajte a vyskúšajte tie najobľúbenejšie, zachyťte váš najlepší výraz a zdieľajte ich so svojimi priateľmi.
*SNAPCHAT je ochranná známka spoločnosti SNAP INC. Filtre zo Snapchat Lenses sa môžu líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu. **Zobrazené filtre Snapchat Lenses na tomto obrázku sú simulované a slúžia len na ilustračné účely.***Skutočné používateľské rozhranie sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru vo vašom zariadení.
PORTRÉT ZAPNUTÝ
ㅤ 
*Obrázky sú simulované a slúžia iba na ilustračné účely.
*Obrázky sú simulované a slúžia iba na ilustračné účely.
Skvelá batéria, ktorá vydrží dva dni¹
Batéria s kapacitou 5 000 mAh (typicky)² pre viac streamovania, zdieľania, gamingu a ešte oveľa viac. S možnosťou rýchleho doplnenia energie pomocou až 25 W superrýchleho nabíjania a adaptívnym úsporným režimom pre zvýšenie celkovej výdrže batérie.
*25 W superrýchla nabíjačka predávaná samostatne.1. Uvažované v rámci typického/priemerného vzorca používania. Nezávisle testované spoločnosťou Strategy Analytics v období od 20. 1. 2022 do 31. 1. 2022 v Spojenom kráľovstve s predpredajnými verziami SM-A536 pod východiskovým nastavením s použitím LTE a 5G Sub6 sietí (NEtestované s 5G mmWave sieťami). Skutočná životnosť batérie sa môže v závislosti od sieťového prostredia, používaných funkcií a aplikácií, frekvencie hovorov a správ, počtu nabití a ďalších faktorov líšiť. 2. Typická hodnota testovaná treťou stranou v laboratórnych podmienkach. Typická hodnota je uvažovaná priemerná hodnota vrátane odchýlky kapacity batérie medzi vzorkami batérií pod štandardom IEC 61960. Skutočná (minimálna) kapacita je 4 860 mAh.
Rozšírená odolnosť voči poliatiu
So stupňom krytia IP67 pre odolnosti proti vode a prachu Galaxy A53 5G vydrží ponorenie do až 1 metra sladkej vody po dobu 30 minút.¹ S pokročilou ochranou Gorilla Glass 5, je vaše zariadenie oveľa odolnejšie a menej náchylnejšie proti poškriabaniu.
1. Galaxy A53 5G disponuje stupňom krytia IP67. Na základe testovacích podmienok pre ponorenie do 1 metra sladkej vody po dobu až 30 minút. Neodporúčané na použitie na plážach, pri bazénoch či s mydlovou vodou. Určené iba pre nízky tlak vody.
Pohlcujúci zvuk priamo vo vašich dlaniach
Priestorový zvuk už nepotrebuje štúdio. Nechajte sa pohltiť svojimi obľúbenými filmami, hudobnými skladbami a videami s technológiou Dolby Atmos, obohacujúcou každú notu skvelými detailmi a čistotou.
*Obrázky sú simulované a slúžia iba na ilustračné účely.
Náskok pred konkurenciou s Game Booster
Zamerajte sa na cieľ. Game Booster sleduje vzorce vášho herného správania a optimalizuje výdrž batérie, teplotu a využitie pamäte zariadenia, zatiaľ čo blokuje aktivity a notifikácie na pozadí, takže nestratíte koncentráciu na svoju hru.
*Obrázky zariadenia a displeja sú iba ilustračné.**Kompatibilita s funkciou Game Booster sa môže v závislosti od jednotlivých hrách líšiť.
Chráňte to, na čom vám záleží
Samsung Knox je zabudovaný v hardvéri a softvéri zariadenia, pričom poskytuje ochranu od prvého okamihu jeho zapnutia. Viacvrstvovým zabezpečením chráni vaše najcitlivejšie informácie pred škodlivým malvérom či inými hrozbami.
Odomknutie letmým dotykom
So vstavaným snímačom odtlačkov prstov na obrazovke sa môžete v momente prihlásiť do svojich aplikácií a webových stránok bez kompromisov v oblasti bezpečnosti.
*Webové prihlásenie je k dispozícii iba v prehliadači Samsung Internet. **Kompatibilita a dostupnosť funkcií Samsung Pass sa môže líšiť v závislosti od jednotlivých aplikácií.
Dokonalá ochrana vášho súkromia
Uchovávajte svoje osobné fotografie, videá, súbory, aplikácie a dáta v bezpečí a s dokonalým prehľadom so spoľahlivou platformou Samsung Knox, ktorá chráni vaše informácie pred akýmikoľvek nežiaducimi útokmi. Pridajte svoje heslo alebo odtlačok prsta, aby ste si boli istí, že prístup k svojim údajom budete mať iba vy.
Vaše Galaxy. Vaša cesta
Prispôsobte si svoj Galaxy pomocou One UI 4 a doprajte svojmu telefónu nabrúsený vzhľad, ktorý sa bude hodiť k vašej osobnosti. Vytvorte si nástroj na mieru, ktorý vám bezproblémovo pomôže pri vašich úlohách a sprístupní vaše obľúbené funkcie.
*Dostupnosť funkcií, aplikácií a služieb One UI sa môže líšiť v závislosti od verzie operačného systému a krajiny. **Skutočné používateľské rozhranie sa môže líšiť.
Prepojené audio
Venuje pozornosť tam, kde je treba
Buds Auto Switching vedie vaše uši k tomu, na čo by ste sa mali skutočne zamerať. Keď na tablete pozeráte film, prichádzajúci hovor sa bez problémov prenesie na váš smartfón, kde ho môžete zodvihnúť. Ukončite hovor a ste späť tam, kde ste prestali.
*Funkcia automatického prepínania je k dispozícii iba v smartfónoch a tabletoch Galaxy s rozhraním One UI 3.1 alebo novším. Niektoré zariadenia a aplikácie nemusia podporovať automatické prepínanie. **Ak chcete povoliť automatické prepínanie, zariadenia Galaxy musia byť prihlásené do účtu Samsung Account. ***Buds Pro a Galaxy Tab S7 sa predávajú samostatne.
Počúvajte audio na slúchadlách Buds Together
Buds Together vám ponúkajú jednoduchý, no neprekonateľný zážitok zo spoločného počúvania skladieb na cestách.
*Buds Pro sa predávajú samostatne.
Vaše aplikácie na Galaxy A53 5G, teraz na PC
Pomocou funkcie Link to Windows získate prístup k správam v telefóne, upozorneniam a ďalším mobilným aplikáciám priamo na počítači.
*Používatelia musia prepojiť svoje smartfóny Galaxy s počítačom so systémom Windows 10 (alebo novším) prostredníctvom aplikácie „Odkaz na Windows“ v telefóne a aplikácie „Váš telefón“ v počítači a postupovať podľa pokynov ohľadom nastavenia vrátane prihlásenia k rovnakému účtu Microsoft. **Aplikácia Odkaz na Windows je predinštalovaná vo vybraných zariadeniach Galaxy. Niektoré funkcie aplikácie Odkaz na Windows môžu vyžadovať, aby bol smartfón Galaxy zapnutý a pripojený k rovnakej sieti Wi-Fi ako počítač. **Niektoré mobilné aplikácie môžu obmedzovať zdieľanie obsahu na iných obrazovkách alebo môžu vyžadovať dotykovú obrazovku, aby ich bolo možné používať. ****Niektoré aplikácie na obrazovke telefónu môžu vyžadovať predplatné a skutočné používateľské rozhranie sa môže líšiť.
Vždy k vašim službám, kdekoľvek a kedykoľvek
Pri kúpe smartfónu Galaxy môžete byť úplne bez obáv. Interaktívna diagnostika a optimalizácia v aplikácii Samsung Members uľahčuje vyladenie výkonu vašich zariadení, zatiaľ čo naša linka pomoci vám umožňuje riešiť problémy, keď potrebujete ďalšiu podporu.
*Dostupné funkcie a vlastnosti aplikácie Samsung Members sa môžu líšiť v závislosti od krajiny a zariadenia. **Zariadenie a obrázok sú simulované na ilustračné účely.
Predstavujeme nový Galaxy A. Awesome pre každého
Zistiť viac
Yjk1YzhiN
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: