Úvod » Malé spotrebiče » PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL BRI956/00


    

PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL BRI956/00

doprava zdarma

skladom

 

Stav produktu: originál zabalený
Záruka: 24 mesiacov
Kedy tovar dostanem?: Objednajte do 12:00 a objednávku doručíme nasledujúci pracovný deň
Darček:
Predĺžená záruka:
Cena bez DPH : 388,88 €
Cena s DPH (20 %):
466,66 €
Strážny pes:
Strážny pes

špecifikácia

Neustále hladká pokožka s technológiou Lumea IPL

 • Odvodené z profesionálnej technológie IPL, vyvinuté s dermatológmi
 • Overená účinnosť
 • Vhodné pre širokú škálu typov chĺpkov aj pokožky
 • Použitie so šnúrou aj bez nej

Špecializované ošetrenie rôznych oblastí tela

 • Unikátne zakrivené nadstavce pre rozličné oblasti tela
 • Nadstavec pre podpazušie, stredná veľkosť, vyklenutý tvar pre podpazušie
 • Nadstavec pre triesla, zaoblený s priehľadným filtrom pre triesla
 • Nadstavec na telo sa vyznačuje väčšou veľkosťou a prehnutým tvarom pre veľké plochy
 • Nadstavec na tvár s presným tvarom a špeciálnym filtrom na tvár

Maximálna voľnosť, minimálna námaha

 • So senzorom SmartSkin
 • Žiadne výmenné diely, žiadne skryté náklady

VLASTNOSTI

Odvodené od profesionálnej technológie IPL, vyvinuté s dermatológmi

Systém Philips Lumea využíva inovatívnu technológiu na báze svetla nazvanú IPL (Intense Pulsed Light), ktorá preruší cyklus opätovného rastu chĺpkov. Jemné pulzy svetla po niekoľkých ošetreniach znemožnia koreňom chĺpkov stať sa znova aktívnymi. Zariadenie Philips Lumea bolo odvodené od profesionálnej technológie IPL a umožňuje vám ľahko a efektívne využiť túto technológiu z pohodlia domova. Zariadenie Philips Lumea Prestige predstavuje vyvrcholenie 14 rokov výskumu a vývoja v spolupráci s poprednými dermatológmi.
4K Ultra HD

Overená účinnosť

Objektívne štúdie ukazujú výrazné obmedzenia rastu chĺpkov po troch či štyroch ošetreniach v rozstupe dvoch týždňov, po ktorých bola pokožka hladká a bez chĺpkov. Pre udržanie týchto výsledkov vykonajte vždy po štyroch až ôsmich týždňoch drobné úpravy. – Ak chcete tento obrázok zväčšiť, kliknite naň v galérii obrázkov v hornej časti tejto stránky.
4K Ultra HD

Vhodné pre širokú škálu typov chĺpkov aj pokožky

Systém Philips Lumea účinne, ľahko a bezpečne pôsobí na celý rad rôznych typov chĺpkov a pokožky. Je efektívny u chĺpkov farby prirodzene tmavá blond, hnedé aj čierne a u tónov pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú. Podobne ako iné technológie založené na IPL nie je systém Philips Lumea vhodný na ošetrenie svetlých blond alebo ryšavých chĺpkov a nie je vhodný pre veľmi tmavú pokožku kvôli požiadavke na vysoký kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a v odtieni kože.
4K Ultra HD

Použitie so šnúrou aj bez nej

Zariadenie Philips Lumea Prestige založené na technológii IPL funguje pre úplne pohodlné používanie s napájacím káblom aj bez neho. Pokiaľ chcete úplnú slobodu pohybu, použite ho bez kábla, a zapojte ho do zásuvky pre úplne nerušené ošetrenie.
hdr+

Unikátne zakrivené nástavce pre rozličné oblasti tela

Asymetrický masážny difuzér má jedinečný asymetrický dizajn, ktorý je tvarom prispôsobený hlave a uľahčuje intuitívne použitie. Difuzér rozšíri prúd vzduchu na celú hlavu a pri vysúšaní dodá vlasom zdravší, väčší objem. Súčasne obmedzuje strapatenie a gumové výstupky môžu byť použité na masírovanie a stimuláciu pokožky hlavy a podpore zdravia vlasov. Najlepšie výsledky dosiahnete pri držaní u temena hlavy a pri korienkoch, aby mohli masážne výstupky difuzéra vytvoriť čo najväčšiu pružnosť a tvarovať lokne.
4K Ultra HD

Nástavec pre podpazušie, stredná veľkosť, vyklenutý tvar pre podpazušie

Je zhotovený so špeciálnym zaobleným tvarom pre aplikáciu na ťažko dostupné chĺpky v podpazuší – okienko o veľkosti 3 cm2. 86% žien je spokojných s redukciou chĺpkov v podpazuší.***

4K Ultra HD

Nástavec pre triesla, zaoblený s priehľadným filtrom pre triesla

Nástavec je špeciálne navrhnutý tak, aby účinne ošetril chĺpky v oblasti slabín. Je zaoblený, s extra priehľadným filtrom. Chĺpky v tejto oblasti sú zvyčajne silnejšie a hustejšie než chĺpky na nohách. Veľkosť okienka 3 cm2. 78% žien je spokojných s redukciou chĺpkov v oblasti slabín.***
hdr+

Nadstavec na telo sa vyznačuje väčšou veľkosťou a prehnutým tvarom pre veľké plochy

Vďaka väčšej veľkosti a prehnutému prevedeniu kopíruje tvar tela a účinne tak pokrýva oblasti, ako sú nohy, paže a brucho. Rýchlejšie ošetrenie veľkých plôch tela umožňuje tiež vďaka najväčšiemu okienku pre ošetrenie s veľkosťou 4,1 cm2. 83% žien je spokojných s redukciou chĺpkov na nohách.***
hdr+

Nadstavec na tvár s presným tvarom a špeciálnym filtrom na tvár

Má svoj vlastný, zvlášť navrhnutý vstavaný filter a malé ploché okienko pre šetrné a presné použitie na hornú peru, bradu a čeľusť (2 cm2). 84% žien je spokojných s redukciou chĺpkov na tvári.***

hdr+

So senzorom SmartSkin

Zariadenie Philips Lumea Prestige ponúka 5 stupňov nastavenia energie a uľahčuje výber toho správneho pomocou senzora Smart Skin. Senzor SmartSkin vám kedykoľvek poradí vhodnú voľbu nastavenia pre váš tón pleti.
hdr+
NDFmN
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: