Úvod » Inteligentné hodinky » Huawei Watch Fit Čierne


        

Huawei Watch Fit Čierne

doprava zdarma

skladom

 

Termín doručenia: Objednajte do 12:00 a objednávku doručíme nasledujúci pracovný deň
Stav produktu: originál zabalený
Záruka: 24 mesiacov
Darček:
Cena bez DPH : 77,00 €
Cena s DPH (0 %):
77,00 €
Strážny pes:
Strážny pes

špecifikácia

Huawei Watch Fit
Viac možnosti na vašom zápästí


Huawei Watch Fit čierna nie sú len tak obyčajné smart hodinky. Sú súčasne aj váš fitness tréner, osobný asistent a módny doplnok. Sledujte výsledky svojich aktivít na krásnom 1,64" AMOLED displeji, zlepšujte svoju fyzičku pomocou animovaných tréningov96 režimov cvičení a majte prehľad o svojom zdravotnom stave pomocou monitoringu srdcovej frekvencie alebo spO2. To všetko až 10 dní na jedno nabitie.

 

 

 

 

 

Nádherný obdlžníkový displej


Všetky dôležité štatistiky svojich aktivít alebo informácie o vašom zdravotnom stave nájdete na veľkom 1,64" AMOLED displeji s moderným obdĺžnikovým tvarom. Perfektný prehľad s dokonale jemnými detailmi poskytuje displeju HD rozlíšenie (280 x 456 px), pričom automatické nastavenie jasu prináša prehľadné zobrazenie aj na priamom slnku.
SMART hodinky Huawei Watch Fit

Zvoľte si svoj štýl


Prispôsobte si hodinky podľa svojej nálady alebo outfitu. Na výber máte medzi 6 ciferníkmi Always-On, ktoré zvýraznia váš štýl, pričom ďalšie môžete kedykoľvek dokúpiť na Watch Face Store. Ako ciferník pritom môžete kedykoľvek nahrať fotografiu zo svojho mobilného telefónu a prispôsobiť si ho výberom iba tých ukazovateľov, ktoré využívate.
SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

 

SMART hodinky Huawei Watch Fit

Výdrž až 10 dní na jedno nabitie


Aby hodinky udržali krok s vaším aktívnym životom, sú osadené duálnou čipovou sadou s algoritmami pre úsporu energie, zásluhou čoho zaisťujú špičkovú výdrž batérie až 10 dní na jedno nabitie. Aj s batériou si pritom hodinky udržujú hmotnosť len 21 gramov, takže vás nikdy nebudú zbytočne zaťažovať. Vstavaná technológia rýchleho nabíjania sa stará o bleskové doplnenie energie, kedy len za päť minút  doplníte hodinkám batériu na celý deň používania.

 

 

Animované tréningy


Hodinky Watch Fit sa stanú vašim osobným trénerom, vďaka ktorému už nebudete musieť zložito vyhľadávať tréningové videá na internete. Obsahujú rovno 12 animovaných rýchlych tréningov44 pohybových ukážok, takže budete môcť zlepšovať svoju fyzičku, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke pri mori.
SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

96 tréningových režimov


Majte dokonalý prehľad o svojich tréningoch a dostaňte sa vďaka tomu rýchlejšie do formy. V hodinkách nájdete rovno 11 profesionálnych športových režimov, vrátane behania, cyklistiky alebo plávania. Ďalších 85 cvičných režimov vám pomôže zlepšovať sa v joge alebo vytrvalostnom tréningu. Hodinky pritom budú neustále monitorovať vašu tepovú frekvenciuspaľovanie kalórií alebo dĺžku tréningu.
SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

 

Vstavaný GPSsenzor


Vďaka zabudovanému GPS senzoru budete mať dokonalý prehľad o každom svojom kroku. V spojení s vodotesnosťou do 5 ATM, meraním srdečného tepu a vstavanými inovatívnymi senzormi budú poskytovať presné metriky vašich tréningov, bez ohľadu na to, či dávate prednosť behu alebo plávaniu.

SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

 

 

Sledovanie srdečnej frekvencie


Pomocou technológie Huawei TruSeen 4.0 budete môcť sledovať presné údaje vášho srdcového tepu nielen vo dne, ale aj v noci. Ak hodinky zistia, že je vaša srdcová frekvencia príliš vysoká, vyšlú vám upozornenie zaisťujúce zvýšený dohľad nad vaším zdravím.SMART hodinky Huawei Watch Fit


Hladina kyslíku v krvi


Nízka hladina kyslíka v krvi (SpO2) môže pri vašom aktívnom spôsobe života spôsobiť zdravotné problémy. Noste preto hodinky Watch Fit celý deň a pravidelne jedným dotykom sledujte hladinu kyslíka v krvi.
SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

 

Zlepšite svoj spánok


Aby sa vám znovu lepšie vstávalo, budú hodinky na základe srdcovej frekvencie a technológie sledovania kvality spánku Huawei TruSleep 2.0 monitorovať a vyhodnocovať váš spánok. Poskytnú vám pritom viac ako 200 vedecky overených rád, ako svoj spánok zlepšiť.

SMART hodinky Huawei Watch Fit

 

 

Váš osobný asistent


Hodinky Huawei Watch Fit sú pripravené uľahčiť vám život. Upozornia vás na prichádzajúce SMS správyhovoryudalosti v kalendári alebo správy zo sociálnych sietí, takže vám nič zaujímavého neutečie. Môžete zároveň s ich pomocou ovládať hudobný prehrávačfotoaparát na diaľku alebo nájsť stratený telefón. Nechýba ani funkcia ako Počasie, Budík, Časovač, Stopky alebo Baterka.SMART hodinky Huawei Watch Fit

ZGRlY
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: